Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Zakład Pielęgniarstwa Społecznego WUM w Warszawie, Katedra Rozwoju Pielęgniarstwa UM w Lublinie, Klinika Geriatrii WUM w Warszawie, Katedra i Klinika Geriatrii CM UMK w Bydgoszczy oraz Zakład Pielęgniarstwa Neurologicznego i Neurochirurgicznego CM UMK w Bydgoszczy zapraszają na Konferencję Naukowo - Szkoleniową: Wielowymiarowość opieki nad człowiekiem w podeszłym wieku, która odbędzie się w Warszawie, 20 września 2018r.

IV Konferencja Hospicjum im. ks. E. DutkiewiczaSAC odbędzie się w dniach 5 – 6 października 2018 roku w Europejskim Centrum Solidarności Gdańsku. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania są Interdyscyplinarne aspekty opieki u kresu życia. W ramach konferencji odbędą się warsztaty oraz wykłady specjalistów z całej Polski poświęcone różnym aspektom codziennej, interdyscyplinarnej opieki nad pacjentem z chorobą przewlekłą, zagrażającą życiu.

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w spotkaniu naukowym kierowanym do pielęgniarek operacyjnych pod nazwą: II Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii pn. Innowacyjne metody operacyjne w odniesieniu do powszechnie i sporadycznie występujących nowotworów.

VII Krajowa Konferencja Pielęgniarek Medycyny Pracy pt. Zdrowie psychiczne a aktywność zawodowa Polaków, która odbędzie się w dniach 13 - 14.09.2018 roku w Gdański w Hotelu Novotel Marina ul. Jelitkowska 20, współorganizowanej przez: Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Gdańsku, Okręgowe Izby Pielęgniarek i Położnych w Gdańsku i Słupsku oraz Gdański Oddział Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy.

Partnerzy

Wyślij wiadomość