Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

II Małopolska konferencja dla pielęgniarek Wielowymiarowość współczesnego pielęgniarstwa organizowana przez Małopolską Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych w Krakowie przy wsparciu organizacyjnym Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum. Planowana konferencja odbędzie się w terminie 13 - 14 kwietnia 2018 r. w Bochni.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy zaszczyt zaprosić Państwa, w dniu 20 kwietnia 2018r. do Mysłowic, na Konferencję naukowo - warsztatową Pielęgniarstwo i Opieka odpowiedzią na wyzwania współczesności. Celem konferencji jest ukazanie zależności praktyki i nauki w Pielęgniarstwie i Opiece, przybliżenie i zaprezentowanie nowoczesnych metod, form działań w opiece i pielęgnacji pacjenta oraz kształtowanie umiejętności w obszarze edukacji zdrowotnej i promocji zdrowia. Na stronie internetowej Konferencji znajdą Państwo wszelkie informacje, które są na bieżąco aktualizowane: www.pielegniarstwo-myslowice.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w II  Konferencji  Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych pt. NEONURSING - 2018.
Termin: 13 - 14 kwietnia 2018.
Miejsce: Hotel Borowiecki w Łodzi, ul. Kasprzaka 7/9

V Ogólnopolskia Konferencja Kobieta poza macierzyństwem odbędzie się w dniach 28 luty - 01 marzec, Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Boss w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w XVIII Ogólnopolskiej i VIII im. dr n. med. Janiny Fetlińskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Mózg - umysł - uczenie się, która odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2018 roku, w siedzibie Wydziału Ochrony Zdrowia i Nauk Humanistycznych PWSZ w Ciechanowie, przy ul. Wojska Polskiego 51.

Partnerzy
NOVE KINO Przedwiośnie umowa

Wyślij wiadomość