Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Konferencja Wyzwania i problemy opieki paliatywnej organizowana przez Zespół Pielęgniarek Opieki Paliatywnej działający przy Okręgowej Radzie Pielęgniarek i Położnych w Rzeszowie oraz Instytut Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się dnia 9 października 2018 r. w auli A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Pigonia 1 w Rzeszowie.

Bezpłatna Konferencja naukowo - szkoleniowej pt. Zaburzenia połykania jako interdyscyplinarny problem diagnostyczny i leczniczy  oraz warsztaty:

  • Techniki karmienia chorych z zaburzeniami połykania.
  • Rodzaje diet i sposoby przygotowywania posiłków dla pacjentów z zaburzeniami połykania.

W imieniu Prof. Walerii Hryniewicz zapraszam do udziału w zorganizowanych przez Narodowy Program Ochrony Antybiotyków Warsztatach dla lekarzy rodzinnych i innych praktykujących w lecznictwie otwartym oraz pielęgniarek i położnych na temat zasad racjonalnej antybiotykoterapii, diagnostyki i profilaktyki zakażeń pn. Racjonalna antybiotykoterapia zakażeń dróg oddechowych w praktyce lekarza POZ, które odbędą się w Warszawie w dniu 16 października 2018 r. o godzinie 15.00 w Szpitalu Czerniakowskim ul Stępińska 19/25 w Warszawie.

Z przykrością informujemy, ze z przyczyn niezależnych od nas  X Międzynarodowa Konferencja dla Położnych Współczesna Położna w Nauce i Praktyce nie odbędzie się.

Termin: 16 listopada 2018r.
Miejsce Konferencji: Wydział Nauk o Zdrowiu, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku, ul. Gałczyńskiego 28 (Aula - Parter Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych).

Partnerzy
INTER ubezpieczenia OC

Wyślij wiadomość