Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, 09 - 402 Płock, Plac Dąbrowskiego 1, www.oipip.org.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plen

Godziny urzędowania

Poniedziałek
7.00 - 15.00
 
Wtorek
9.00 - 17.00
 
Środa - Piątek
7.00 - 15.00
 
 

Pomoc prawna

Okręgowy Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej, pierwszy i trzeci wtorek w godz. 15.00 - 16.00, natomiast Przewodnicząca OSPiP w drugi wtorek miesiąca między 15.00 - 17.00.

Ponadto po uprzednim umówieniu telefonicznym (+48 24 264 48 33) za pośrednictwem biura OIPiP RP, można skorzystać z porady Radcy Prawnego.
 

Składki

Na podstawie art. 11 ust. 4 ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych z dnia 01 lipca 2011 r. (Dz. U. Nr 174 poz. 1038) pielęgniarki i położne obowiązane są regularnie opłacać składkę członkowską na rzecz samorządu.
Wysokości składek
 

Obszar działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych RP

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego obejmuje swoim działaniem powiat gostyniński, płocki i sierpecki.

Wniosek do opiniowania podwyżek dla pielęgniarek i położnych na podstawie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14.10.2015 r. i 29.08.2018 r.

W związku z pojawiającymi się problemami w codziennej praktyce pielęgniarek podstawowej opieki zdrowotnej w zakresie podawania określonych produktów leczniczych, wykonywania kroplowych wlewów dożylnych, cewnikowania mężczyzn na stronach. Opinie wymienione powyżej powstały na wnioski środowiska zawodowego.

Plebiscyt KOBIETY MEDYCYNY 2019, którego celem jest wyróżnienie najbardziej wpływowych kobiet związanych z medycyną i ochroną zdrowia w Polsce.  W tegorocznej edycji plebiscytu wśród nominowanych znalazły się nasze koleżanki – pielęgniarki: Filomena Bielecka, Mariola Wozowczyk oraz Zofia Małas.  Zachęcam Państwa do rozpropagowania informacji o plebiscycie oraz zagłosowanie na nasze koleżanki. Głosować można do 15 kwietnia wchodząc na stronę: https://kobietyimedycyna.pl/kobiety-medycyny-2019/. Organizatorem plebiscytu jest redakcja portali „Kobiety i Medycyna” oraz “Portale Medyczne”. Szczegóły dotyczące plebiscytu znajdują się w załączonej informacji prasowej.

Szanowni Państwo, w związku ze zgłaszanymi problemami dotyczącymi wypełnienia ankiety w sprawie raportu i propozycji zmian w podstawowej opiece zdrowotnej wyjaśniam, że po interwencji telefonicznej uzyskałam informację, iż badanie ankietowe zostało już zamknięte. Czas dany na wypełnienie ankiety był bardzo krótki i nie podany do informacji publicznej. Bardzo Państwa przepraszam za problemy, które wniknęły z tej sytuacji.

Małgorzata Konarska

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącym realizacji kształcenia podyplomowego pielęgniarek i położnych metodą e-learning-u, Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych informuje, że  kształcenie podyplomowe  w ramach szkoleń specjalizacyjnych, kursów kwalifikacyjnych i kursów specjalistycznych prowadzone jest na podstawie programów kształcenia zatwierdzonych przez Ministra Zdrowia. Treści ww. programów, w Części: Sposób realizacji, nie przewidują metody e-learning-u.

Komunikat źródłowy:  http://www.ckppip.edu.pl/news/307/121/Komunikat/d,zam_pub_all.html

Partnerzy
INTER ubezpieczenia OC

Administratorem danych osobowych jest Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego z siedzibą w Płocku, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock. Kontakt z Administratorem jest możliwy pisemnie na adres Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych Regionu Płockiego, Plac Dąbrowskiego 1, 09-402 Płock.

OIPIP RP wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych (IOD). Funkcję Inspektora Ochrony Danych pełni Marlena Leszczyńska. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Państwa danych osobowych przez OIPIP RP, możliwy jest poprzez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..